3 raste të reja me COVID-19 dhe një i vdekur

0
47
Reklame e sponzorizuar

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se nga 1.298 testime, 3 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.
Gjatë 24 orëve të fundit, është shënuar 1 rast i vdekjes.
Sot janë shëruar 20 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.225.
Në total numri i rasteve aktive është 438.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here