A janë vaksinuar qytetarët (VIDEO)

0
193
Reklame e sponzorizuar

Vaksinimi ka kohë që ka filluar në Kosovë.

Se a janë vaksinuar qytetarët si dhe a do të vaksionohen, DTV i ka pyetur ca qytetarë në sheshin e Prishtinës.

Linku i intervistave:

https://www.youtube.com/watch?v=9VJP_3WO4fo

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here