Aksident në Prishtinë të përfshira dy automjete, lëndohet dhe një këmbësor

0
56
Reklame e sponzorizuar

Sot rreth orës 12:00, në rrugën “Agim Ramadani ” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, ku kanë qenë të përfshira dy automjete dhe një këmbësor.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.     

  Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin. 

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here