Aktivitetet e Termokiss

0
262
Reklame e sponzorizuar
Termokiss është qendër e drejtuar nga komuniteti në Prishtinë me mision këmbimin urban dhe civil, reflektimin dhe ndryshimin.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here