Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV-10

- Advertisement -

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar dhe kanë konfiskuar mbi 5 kilogramë substancë të dyshuar narkotike të llojit ”Marihuanë”. Njësia për Hetimin...

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, në bazë të një informacioni inteligjent të pranuar ka arritur që sot në...

Prishtinë: Prokuroria kërkon paraburgim për burrin që rrahu një grua në një market

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar të caktohet masa e paraburgimit ndaj personit me inicialet F.B për shkak se ka rrahur një grua në...

Gjilan: Rrëzohen skelet në një objekt ndërtimi, lëndohet një grua dhe një fëmijë

Një grua dhe një fëmijë kanë pësuar lëndime si pasojë e rrëzimit të skeleve në një objekt ndërtimi në Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar policia...

Viber me diçka të re – për muajin e privatësisë dhe sigurisë

Rakuten Viber, një lider global në komunikimin me shumë platforma, nderon “Muajin Ndërkombëtar të Privatësisë dhe Sigurisë” duke vazhduar të punojë me përkushtim për...

3 raste të reja me COVID-19 dhe një i vdekur

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se nga 1.298 testime, 3 qytetarë kanë rezultuar...

17 raste pozitive dhe një i vdekur në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon nga 2,355 testime, 17 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me...

68 pacientë po trajtohen me COVID-19 në ShSKUK

Numër më i ulët i pacientëve po trajtohen nga COVID-19, në klinikat COVID në QKUK, por edhe në spitalet e përgjithshme. Sipas raporteve të datës...

Must read

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar...

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë...
- Advertisement -