Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV-10

- Advertisement -

Mbi 600 pacientë me coronavirus po trajtohen në spitale, 44 prej tyre janë në kujdes intensiv

Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK) ka njoftuar se në spitale janë duke u trajtuar 675 pacientë nga COVID-19. Në njoftim thuhet se, 675...

Raporti i Policisë për vdekjen e 23 vjeçares nga Drenasi

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se njësitet policore janë duke e hetuar rastin e vdekjes së 23 vjeçares...

Policia dënon 1 mijë e 561 qytetarë për mosrespektim të masave antiCOVID

Në 24 orët e fundit, Policia ka shqiptuar 1 mijë e 561 tiketa për qytetarët që nuk kanë respektuar masat kundër coronavirusit. Gjithashtu, brenda 24...

Moti për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se ka ndryshuar situata meteorologjike dhe fushat me presion të lartë që ishin prezent mbi vendin tonë...

685 raste pozitive dhe 30 të vdekur nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon nga 9.415 testime, 685 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me...

Personat që humbën betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit sipas moshës dhe komunave

Në Kosovë në 24 orët e fundit nga coronavirusi kanë humbur jetën 28 persona, kurse janë konfirmuar 920 raste të reja. Siç njofton MSH-ja, katër...

920 raste pozitive dhe 28 të vdekur me COVID-19 sot në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon nga 10.321 testime, 920 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me...

Edhe një shtatzënë ka vdekur nga COVID-19

Një shtatzënë ka vdekur të premten mbrëma si pasojë e COVID-19. Lajmin e ka konfirmuar doktoresha e Mjekimit Intensiv, Agreta Gecaj-Gashi. Doktoresha Gecaj-Gashi bëri të ditur...

Must read

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar...

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë...
- Advertisement -