Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV -4

- Advertisement -

Majdanoz me limon kundër rrudhave, njollave dhe alergjive

Rrudhat, njollat, aknet, dhe alergjitë e ndryshme që dalin në lëkurë, janë tepër të përhapura në ditët e sotme. Për fat të mirë, sot...

Këto dhimbje të kokës nuk duhet t’i injoroni

Ekzistojnë dhjetëra lloje të dhimbjeve të kokës dhe disa janë mjaft të rralla. Kjo është arsyeja pse ekspertët pretendojnë se çdo lloj dhimbje koke është...

Ellen Degeneres do të përfundojë emisionin e saj, ja kush pritet ta zëvendësojë

Ellen DeGeneres, autorja e famshme e ‘’Ellen DeGeneres’’ do të përfundojë emisionin e saj, pas 18 vitesh transmetim në televizionin amerikan. “Sado e mrekullueshme dhe...

Arsyet që Afganistani i mbylli shkollat në Kabul

Afganistani ka mbyllur të gjitha universitetet private e publike si dhe shkollat në 16 provinca të vendit përfshirë edhe në kryeqytet, Kabul. Ky vendim vjen...

Vdes në moshë të re nipi i Ministres, Rozeta Hajdari

Ministrja e Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari ka njoftuar se ka humbur një person të dashur. Hajdari, në llogarinë e saj në...

Nisma mban sot zgjedhjet, vetëm një kandidat për kryetar

Nisma Socialdemokrate do të mbajë zgjedhjet për kryetar partie sot. Sekretari i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka njoftuar se kryetari i kësaj partie, Fatmir Limaj,...

Përforcohet ekipi i Thaçit në Hagë, ish-avokati i Gotovinës caktohet mbrojtës i tij

Edhe një ish-avokat i gjeneralit kroat Gotovina do të jetë tash e tutje në ekipin mbrojtës të ish-presidentit Thaçi në Gjykatën Speciale. Bëhet fjalë për...

Më të Freskëtat e Majit – Frutat dhe Perimet e Sezonit

Çdo frut apo perim ka momentin e tij të mbretërimit në sezon. Disa mbretërojnë më gjatë për gati gjysmën e vitit dhe të tjerë...

Must read

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar...

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë...
- Advertisement -