Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV -4

- Advertisement -

Rritje abuzive e çmimit të ushqimeve: Në Shqipëri shifrat shkojnë deri në 66%

Prej muajit shkurt çmimet e produkteve bazë të shportës ushqimore në Shqipëri, janë rritur nga 20 deri në 66%. Ndër arsyet kryesore renditen pandemia...

Të premten pritet të mbahet seanca e radhës për Gucatin dhe Haradinajn

Seanca e radhës për rastin e Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinaj është caktuar që të mbahet të premten. Kjo është bërë e ditur nga Dhomat...

Ftesa e Kurtit për opozitarët, kush e pranoi e kush e refuzoi?

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ftuar për takim krerët e tri partive opozitare në vend. Por, jo të gjithë e kanë pranuar këtë...

Arsyet pse duhet konsumuar fruta çdo ditë

Frutat janë të dobishme për shëndetin pasi përmbajnë shumë lëndë ushqyese. Përveç kësaj, frutat gjithashtu ju mbajnë energjik gjatë gjithë ditës dhe gjithashtu largojnë...

Videoja virale “Charlie bit my finger” do të dalë në ankand dhe do të fshihet nga YouTube

Videoja virale në YouTube ku paraqet dy djem, i cili më i vogli kafshon gishtin tregues të djalit më të madh, do të dalë...

Dita e dytë e armëpushimit në Gaza, arrijnë karvanët e parë të ndihmave

Karvanët e parë të ndihmave humanitare kanë mbërritur në Gaza, pas arritjes së armëpushimit mes Hamasit dhe Izraelit. Mijëra palestinezë u kthyen në shtëpitë e...

Një foshnje vdes gjatë lindjes në Spitalin e Gjilanit, arrestohet një mjek

Një grua nga Gjilani ka njoftuar policinë se foshnja e saj ka vdekur gjatë lindjes për shkak të papërgjegjësisë së mjekut. Për këtë rast është...

Ramush Haradinaj: Liburn Aliu po e vjedh Kosovën më së keqi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka akuzuar qeverinë e Kosovës dhe ministrin Liburn Aliu për vjedhje të buxhetit të Kosovës. Haradinaj në seancën e Kuvendit...

Must read

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar...

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë...
- Advertisement -