Showbiz

Butrint Imeri nis përgatitjet për projektin e ri

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri, ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor.
Ai pas koncerteve e mbrëmjeve të shumta të kësaj vere, po rikthehet me prurje të re për të cilën tanimë ka dhënë disa detaje.
Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory, krijuesi i shumë hiteve ka treguar se po vjen së shpejti me “Kuku”.“A jeni gati për Kuku, së shpejti”, ka shkruar ai.
Sido që të jetë, muzikanti nuk ka ndarë të tjera detaje rreth asaj se kur do të publikohet.E fundit e Imerit mbetet “Dale” që e solli rreth një muaj më parë me Ledri Vulën dhe Kidën.
Butrinti këto ditë po përflitet edhe për një lidhje të re dashurie, por që nuk është mohuar e as pohuar nga vetë ai.

DTV-10

Recent Posts

Protestojnë punëtorët e minierës “Golesh” para Qeverisë së Kosovës

Punëtorët e minierës “Golesh” kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës për shkak të largimit në…

5 months ago

Në Turqi arrestohet edhe një gazetare

Policia bastisi shtëpinë e gazetares Nurcan Yalçın në lagjen Kayapınar të Diyarbakirit. Pas kontrollit në…

5 months ago

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu…

5 months ago

Kamerat s’funksionuan në momentin e arratisjes së Radojçiqit, nisin hetimet për këtë çështje

Lajmin e ka konfirmuar edhe prokurori Rasim Maloku. Ai ka thënë se kanë nisur hetimet…

5 months ago

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve pas ikjes së Milan Radojçiqit nga pika kufitare Bërnjak

Në njoftim thuhet se personi në fjalë ka ikur me veturë në drejtim të Serbisë…

5 months ago

Deputetët kaq shpenzuan në dy muajt e fundit të vitit për të shkuar në Kuvend

Për periudhën nëntor-dhjetor të vitit 2021, një deputet ka shpenzuar deri në 870 euro për…

5 months ago