Kronikë e zezë

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar dhe kanë konfiskuar mbi 5 kilogramë substancë të dyshuar narkotike të…

11 months ago

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, në bazë të një informacioni inteligjent të pranuar ka…

11 months ago

Prishtinë: Prokuroria kërkon paraburgim për burrin që rrahu një grua në një market

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar të caktohet masa e paraburgimit ndaj personit me inicialet F.B për shkak se ka…

11 months ago

Gjilan: Rrëzohen skelet në një objekt ndërtimi, lëndohet një grua dhe një fëmijë

Një grua dhe një fëmijë kanë pësuar lëndime si pasojë e rrëzimit të skeleve në një objekt ndërtimi në Gjilan.…

11 months ago

Pejë: Vdekje e dyshimtë

Policia ka njoftuar se një person i gjinisë mashkullore ka ndërruar jetë në qytetin e Pejës. Vdekjen e viktimës ka…

1 year ago

Një veturë pa shofer lëvizë e bie mbi dy të tjera në Prishtinë

Pamje nga aksidenti i ndodhur në lagjen “Arbëria”, ku një veturë e cila ishte në parking kishe lëvizur duke rënë…

1 year ago

Arrestohet një person në Shtërpcë, prezantohet rrejshëm si polic

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti kur është ndaluar nga Policia është prezantuar rrejshëm si zyrtar…

1 year ago

Prishtinë: Sulm seksual ndaj një femre të mitur

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është paraqitur në stacionin policor duke i denoncuar dy meshkuj kosovarë të…

1 year ago

Mitrovicë: Policia ka arrestuar të dyshuarit për vrasjen e një 22 vjeçari

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarit për vrasjen e një 22 vjeçari në Mitrovicë, në shkurt të këtij viti.…

1 year ago

Pejë: Arrestohen 3 persona të dyshuar për fajde

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar tre persona në Pejë, të dyshuar për fajde. Siç njofton Policia, gjatë…

1 year ago