Reklame e sponzorizuar

Nacionale

“Ballkani i Hapur”, Rama i përgjigjet qeverisë së Kosovës: Boll me këtë na ftuan, s’na ftuan

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nga Shkupi ka thënë se deri më 1 janar do të ketë zero sekonda pritje në kufi mes tre...

Varroset sot 37 vjeçarja që vdiq në aksidentin në Kroaci, nënë e 5 fëmijëve

Sot varroset Alinda Kikaj-Idrizaj, nëna e pesë fëmijëve që vdiq në aksidentin tragjik në Kroaci Alinda Kikaj-Idrizaj do të varroset sot në fshatin Vitomiricë të...

Shoferi që vdiq në aksidentin tragjik në Kroaci, varroset sot në ora 19:00

Sot do të varroset shoferi i cili vdiq në aksidentin tragjik në Kroaci, Naser Sylmetaj. Lajmin e ka bërë të ditur familja Sylmetaj përmes një...

Ja kush po e quan kryeminsitrin Kurti politikan ‘’ status quo’’, po e fajëson për zvarritje dhe dështim te dialogut me Serbin.

Partitë politike në raport me dialogun janë sjellë në mënyrë jo serioze duke e shpërfaqë para opinionit publik si një imponim nga Bashkimi Evropian,...

Një tjetër shqiptar bëhet hero në Itali, shpëton të moshuarin nga mbytja

Fatkeqësia me motin e keq, ka shkaktuar qindra viktima në Europë. Një nga vende të goditura është edhe Italia ku ka pasur përmbytje në...

Është arrestuar përgjegjësi për kamerat e sigurisë te burimi i ujit në Deçan

Një zyrtar përgjegjës për kamerat e sigurisë te Gryka e Deçanit është arrestuar dje pasi që u vërtetua që kamerat ishin jo funksionale tash...

Ramosaj: Po dyshojmë se helmimi i ujit ka ndodhur qëllimshëm

Me qindra qytetarë të komunës së Deçanit, që nga e shtuna kanë kërkuar ndihmë mjekësore në QKMF-në “Adem Ukëhaxhaj” në këtë komunë, mbi dyshimet...

Këto janë pamjet të stuhisë së fuqishme dhe shiut në Skenderaj e Drenas

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në këto dy ditë të vikendit, në vend do të ketë shi dhe shkarkime rrufesh. E një stuhi...

Latest news

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar dhe kanë konfiskuar mbi 5 kilogramë substancë të dyshuar narkotike...
- Advertisement -

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, në bazë të një informacioni inteligjent të pranuar...

Prishtinë: Prokuroria kërkon paraburgim për burrin që rrahu një grua në një market

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar të caktohet masa e paraburgimit ndaj personit me inicialet F.B për shkak se...

Must read

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e tyre

Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar...

Ferizaj: Arrestohet 51-vjeçari i kërkuar

Stacioni policor në Ferizaj nga Drejtoria Rajonale e Policisë...
- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you

Ky është hoteli më i lirë në Europë, vetëm 4 euro nata

Një nga videot më të shikuara në YouTube këto...

Gjykata supreme lë jashtë zgjedhjeve Albin Kurtin

Gjykata Supreme ia ka pranuar pjesërisht ankesën Lëvizjes Vetëvendosje...

Rreziqet shëndetësore që shkaktohen nga dhimbjet e kokës

Dhimbjet e migrenës janë të forta dhe përcëlluese sa...