Showbiz

Butrint Imeri nis përgatitjet për projektin e ri

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri, ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor. Ai pas koncerteve e mbrëmjeve të shumta…

1 year ago

Beba Rexha feston ditëlindjen e 32-të, merr një urim të veçantë nga Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ditën e sotme (e hënë) feston ditëlindjen e 32-të. Artistja, e cila filloi…

1 year ago

Leonora Jakupi bënë të ditur se i ka marrë të dy dozat e vaksinës kundër coronavirusit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka bërë të ditur se i ka marrë të dy dozat e vaksinës kundër…

1 year ago

Këngëtari Shaqir Cërvadiku e përkujton gruan e tij me një shkrim prekës për njëmbëdhjetë vjetorin e vdekjes

Janë bërë 11 vite që kur ka ndërruar jetë bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Shaqir Cërvadiku. Mëngjesin e ditës…

1 year ago

Bashkëshorti i këngëtares Fjolla Morina tregon se është infektuar me variantin Delta

Partneri i këngëtares së njohur, Fjolla Morina, Fisnik Syla, është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe shpesh ndan me fansat…

1 year ago

Publikohet “Desole” e Sin Boy

Reperi i njohur shqiptar, Sin Boy, ka prezantuar projektin e ri muzikor. “Desole” mban titullin kënga e re, të cilën…

1 year ago

Arrin pesë milionë klikime kënga e re të Dua Lipës dhe Pop Smoke

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, në fund të muajit që lamë pas publikoi këngën e re. “Demeanor” titullohet…

1 year ago

Publikohet “Malena” e Numen

Numen ka prezantuar projektin e ri muzikor solo të titulluar “Malena”. Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa artisti…

1 year ago

Kush është shqiptari që po kalon pushimet me vajzën e Donald Trump në Mykonos

Ish i dërguari i SbBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar këtë fillim-gushti. Ai ka…

1 year ago

Dani sot feston ditëlindjen e tij të 63-të

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani, sot feston ditëlindjen e tij të 63-të. Përmes një postimi në InstaStory, djali i tij…

1 year ago