Showbiz

Kendall Jenner paditet për 1.5 milion euro

Kendall Jenner është paditur për 1.8 milionë dollarë (1.5 milionë euro) pasi dyshohet se ka anashkaluar realizimin e një fotosesioni…

11 months ago

Aktori Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk “Aci Hayat”

Kenan Imirzaliologu është një nga aktorët turq më të njohur në Kosovë. Ai kishte fituar simpatinë e të gjithëve veçanërisht…

11 months ago

Dafina dhe Ledri bashkë në një mbrëmje muzikore, ja si reagon i dashuri i saj

Edhe pse dikur në një lidhje dashurie, Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri kanë ngelur miq shumë të mirë, ku nuk…

11 months ago

Kida konfirmon pjesëmarrjen në “Alba Festival”

Edhe këtë vit pritet të rikthehet festivali i muzikës shqiptare “Alba Festival”, i cili për herë të parë u mbajt…

11 months ago

Futbollisti James Maddison dhe modelja Kennedy Alexa bëhen prindër

Futbollisti i Leicester, James Maddison, ka mirëpritur një djalë me partneren e tij modele – vetëm një muaj pasi ai…

11 months ago

Fytyrë pa vetulla, Trendi më i ri i bukurisë

Trendi më i ri i zbardhjes së vetullave ka hyrë në skenë Personazhet e famshme janë kryesisht ato që diktojnë…

11 months ago

Luana Vjollca pezullon të gjitha koncertet, po punon në një projekt të madh

Luana Vjollca ndryshe nga vitet e shkuara, nuk ka qenë e pranishme në lokalet e natës për të kënduar përpara…

11 months ago

Me jaht luksoz zbarkon në brigjet e Dhërmiut këngëtarja shqipëtare Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me nam botëror, Dua Lipa, ka shijuar një javë të tërë brigjeve të bregdetit shqiptar. Së bashku me…

11 months ago

Akuzohet për 6 vepra penale, Shakira rrezikon të shkojë në burg

Këngëtarja e famshme Shakira është përfshirë së fundmi në telashe për shkak të mospagimit të taksave. CNN raporton se këngëtarja…

11 months ago

Tayna ka publikuar projektin e saj të fundit “Taka”

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar në orët e hershme të mëngjesit të së premtes, këngën e saj më…

11 months ago