Sport

Conte nuk dëshiron të marrë drejtimin e Arsenalit apo te Barcelonës

Ish-trajneri i Interit, Antonio Conte nuk ka interes të marrë detyrën e Arsenalit, por as të Barcelonës, pasi është përfolur…

9 months ago

Dalin në shtije biletat për ndeshjen Shqipëri – Hungari

Kombëtarja e Shqipërisë do të përballet me atë të Hungarisë në ndeshjen e dytë të muajit shtator. Kuqezinjtë pësuan humbje…

10 months ago

Samir Ujkani është i hapur për të kaluar te Empoli

Samir Ujkanin mund ta shohim në këtë edicion që sapo ka filluar duke luajtur për Empolin. Reprezentuesi i Kosovës është…

10 months ago

Ja kur do të debutojë Ronaldo te Manchester Unitedi

Cristiano Ronaldo ka kompletuar rikthimin e tij në Manchester United 12 vjet pasi u largua nga Old Trafford për në…

10 months ago

Tre emrat që mund ta zëvendësojnë Ronaldon te Juventusi

Me Manchester Cityn që nuk është i gatshëm të shesë Gabriel Jesusin, Juventusi thuhet se i konsideron Mauro Icardit, Moise…

10 months ago

Luis Enrique: Publikon listën e Spanjës për ndeshjet kualifikuese ndaj Kosovës dhe dy takimet tjera të shtatorit për kupën e Botës “Katar 2022 ”

Trajneri i Kombëtares së Spanjës, Luis Enrique ka publikuar listën me 24 futbollistët e ftuar për tri ndeshjet kualifikuese për…

10 months ago

Milano ka arritur marrëveshje me Bernardo Silvan

Milani raportohet se ka arritur marrëveshje me  e Manchester Cityt. Rossonerët janë duke vazhduar me përforcime në këtë afat kalimtar,…

10 months ago

Bakayoko si duket ka zgjedhur të rikthehet tek Milani

Mesfushori i Chelseat, Tiemoue Bakayoko duket se do të kthehet te Milani, pasi përfaqësuesit e tij dhe Rossonerët thuhet se…

11 months ago

Ndaj cilës skuadër dhe kur do e bejë debutimin e tij Messi në Ligue 1

Lionel Messi mund të bëjë debutimin e tij për Paris Saint-Germain në ndeshjen e 5-të të Ligue 1 kundër Clermont…

11 months ago

Klubi katalunas ka filluar t’i largojë të gjithë posterët e Messit përreth Camp Nout

Barcelona ka filluar të mendojë jetën pa Lionel Messin, që tashmë është duke u përgatitur që të kalojë te Paris…

11 months ago