Dhunohet një femër në Prizren

0
52
Reklame e sponzorizuar

Policia e Kosovës njofton se një femër ka raportuar se është dhunuar nga një person në Prizren.

Rasti ka ndodhur më 22 korrik, rreth orës 10:00.

“Prizren 22.07.2021 – 10:00. Është raportuar se viktima femër kosovare pa dëshirën e saj ishte dhunuar nga një mashkull  kosovar”, thuhet në raport.

Lidhur me rastin janë angazhuar njësitë e hetimeve dhe është njoftuar prokurori.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here