Lajme nga Bota

Donte të martohej për të tretën herë, gruaja ia pret organet gjenitale klerikut mysliman

Një klerik 57-vjeçar mysliman në qytetin indian të Muzaffarnagar, Hazra vdiq pasi u sulmua për vdekje nga njëra nga dy gratë e tij pasi donte të martohej për herë të tretë.

Sipas raporteve lokale, gruaja e dytë e Maulvi Vakil Ahmad, Hazra e sulmoi atë pasi ai bëri një vesh të shurdhër ndaj lutjeve të saj për të mos marrë gruan e tretë.

Hazra i tha policisë se burri i saj po planifikonte të martohej me një grua tjetër, gjë që shkaktoi një debat të ashpër mes të dyve.

Më vonë atë natë, ndërsa kleriku ishte në gjumë, Hazra mori një thikë kuzhine dhe i preu organet gjenitale.

Gruaja e akuzuar më pas u përpoq të kryejë ritet e tij të fundit me ndihmën e të afërmve të saj. Dikush në lagje dyshoi dhe lajmëroi policinë. Pasi u mor në pyetje nga policia, gruaja pranoi krimin.

DTV 3

Recent Posts

Protestojnë punëtorët e minierës “Golesh” para Qeverisë së Kosovës

Punëtorët e minierës “Golesh” kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës për shkak të largimit në…

8 months ago

Në Turqi arrestohet edhe një gazetare

Policia bastisi shtëpinë e gazetares Nurcan Yalçın në lagjen Kayapınar të Diyarbakirit. Pas kontrollit në…

8 months ago

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu…

8 months ago

Kamerat s’funksionuan në momentin e arratisjes së Radojçiqit, nisin hetimet për këtë çështje

Lajmin e ka konfirmuar edhe prokurori Rasim Maloku. Ai ka thënë se kanë nisur hetimet…

8 months ago

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve pas ikjes së Milan Radojçiqit nga pika kufitare Bërnjak

Në njoftim thuhet se personi në fjalë ka ikur me veturë në drejtim të Serbisë…

8 months ago

Deputetët kaq shpenzuan në dy muajt e fundit të vitit për të shkuar në Kuvend

Për periudhën nëntor-dhjetor të vitit 2021, një deputet ka shpenzuar deri në 870 euro për…

8 months ago