Lajmet

E akuzuan se ka bërë shumë botoks, reagon ashpër Jennifer Lopez

Jennifer Lopez insiston se lëkura e saj duket gjithnjë e freskët dhe pa rrudha, në sajë të kujdesit dhe maskave, ndërsa disa fansa e kundërshtojnë duke thënë se “sekreti” qëndron te botoksi.

Përmes një videoje të postuar në Instagram, ylli i popit reklamoi një maskë dukë thënë se me të do hiqni gjithashtu 10 vite nga lëkura. Por mes fansave ka dhe shumë skeptikë dhe njëra prej tyre i shkruan:

“A mund të përmendësh gjithashtu që vetullat dhe balli yt nuk lëvizin kur ti flet ose përpiqesh të shprehesh përmes gjesteve? Sigurisht që ke bërë botoks dhe shumë madje! Nuk ka asgjë të keqe, por thjesht po them.”

Kjo e revoltoi këngëtaren, e cila mohoi të ketë përdorur ndonjëherë botoks në fytyrë dhe përsëriti se:

“Eshtë thjesht fytyra ime. Për herë të 500, nuk kam bërë kurrë botoks apo injeksione të tjera. Merr ca produkte nga J.Lo për t’u ndjerë e bukur me fytyrën tënde. Një tjetër sekret bukurie që do të them është të fokusohesh më shumë tek pozitiviteti. Bëhu më e mirë, më pozitive dhe mos e kalo kohën tënde duke i bërë të tjetët të ndihen keq. Kjo do të të mbajë të re dhe shumë të bukur.”

DTV -4

Recent Posts

Protestojnë punëtorët e minierës “Golesh” para Qeverisë së Kosovës

Punëtorët e minierës “Golesh” kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës për shkak të largimit në…

6 months ago

Në Turqi arrestohet edhe një gazetare

Policia bastisi shtëpinë e gazetares Nurcan Yalçın në lagjen Kayapınar të Diyarbakirit. Pas kontrollit në…

6 months ago

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu…

6 months ago

Kamerat s’funksionuan në momentin e arratisjes së Radojçiqit, nisin hetimet për këtë çështje

Lajmin e ka konfirmuar edhe prokurori Rasim Maloku. Ai ka thënë se kanë nisur hetimet…

6 months ago

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve pas ikjes së Milan Radojçiqit nga pika kufitare Bërnjak

Në njoftim thuhet se personi në fjalë ka ikur me veturë në drejtim të Serbisë…

6 months ago

Deputetët kaq shpenzuan në dy muajt e fundit të vitit për të shkuar në Kuvend

Për periudhën nëntor-dhjetor të vitit 2021, një deputet ka shpenzuar deri në 870 euro për…

6 months ago