Gjilan: Rrëzohen skelet në një objekt ndërtimi, lëndohet një grua dhe një fëmijë

0
39
Reklame e sponzorizuar

Një grua dhe një fëmijë kanë pësuar lëndime si pasojë e rrëzimit të skeleve në një objekt ndërtimi në Gjilan.
Lajmin e ka konfirmuar policia e Gjilanit.
Të njëjtit kanë treguar se gruaja dhe fëmija janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e këtij qyteti.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here