Pajtim Kasami rezulton pozitiv me Covid-19

0
43
Reklame e sponzorizuar
Mesfushori kosovar, Pajtim Kasami është infektuar me virusin, Covid-19.

Klubi ku luan kosovari, FC Basel përmes rrjeteve sociale dha lajmin se Kasami ka rezultuar pozitiv në testet e fundit të bëra, shkruan IndeksOnline

“Kasami është në izolim dhe ende nuk ka treguar ndonjë simptomë”, shkruhet në njoftimin e klubit zviceran.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here