Lista e lojtarëve që Mourinho i do në Romë

0
38
Reklame e sponzorizuar

Jose Mourinho ka nisur që tani punën për të ndërtuar një skuadër stabile në Romë.

Siç raporton “Corriere dello Sport”, trajneri i ri i Romës, që do të marrë drejtimin e skuadrës nga sezoni ardhshëm, ka nisur të përpilojë listën e futbollistëve që i do në ‘Olimpico’.

Juan Mata, Eric Dier dhe Pierre-Emile Hojbjerg janë përmendur si emrat më të mundshëm, derisa Mourinho dëshiron të punojë edhe me talentet e larguar të Romës, Cengiz Under dhe Justin Kluivert.

Sipas “Corriere dello Sport”, Andrea Belotti është objektivi primar për sulmin e Romës.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here