Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV-1

- Advertisement -

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Një persona në rrugën “Tirana” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete. Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se viktima është gjetur në një...

“Dhëmbët e hundën e thyer”, gazetari Visar Duriqi flet pas sulmit

Tre persona e kanë sulmuar fizikisht mbrëmë gazetarin e Insajderit Visar Duriqin. Sulmi fizik ndaj tij është bërë nga persona ende të panjohur që e...

“Subvencionet”, Hoti: Dënim maksimal për fajtorët

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti reagoi pas operacionit të sotëm policor në Agjencinë për Zhvillim të Bujqësisë ku u arrestuan 12 persona si dhe...

Çfarë të thoni dhe çfarë jo në intervistat pasi të vendosni të largoheni nga puna?

Pasi merret vendimi nga punonjësit që dëshirojnë të largohen nga puna, zakonisht departamenti i burimeve njerëzore do t’ju kontaktojë në mënyrë që ta caktojë...

Arrestohen disa zyrtarë të AZHB-së

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës është duke zhvilluar një aksion në Agjencinë për Zhvillimin e Bujqësisë. Jo zyrtarisht mësohet se katër këta zyrtarë të...

Katër shtatzëna me COVID-19 po marrin trajtim në Klinikën Gjinekologjike

Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Gjendja e tyre...

Këta janë 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë

Paraja është një ndihmë e madhe për transferime, por pronarët e klubeve nuk janë gjithmonë të suksesshëm kur bëhet fjalë për futbollin. Fansat e futbollit...

13 vjet shtet

17 shkurti 2021 shënon ditën kur shteti i Kosovës mbush 13 vjet prej kur është shpallur i pavarur. Të dielën e 17 shkurtit 2008 në...

Must read

Loris Karius shfaqet si objektiv befasues i Bayern Munichut

Portieri nën pronësi të Liverpoolit, Loris Karius është shfaqur...

AstraZeneca është efektive kundër variantit brazilian të Covid-19

Rezultatet preliminare nga një studim i kryer në Universitetin...
- Advertisement -