Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV-2

- Advertisement -

Qeveria Hoti shfuqizon vendimet për reciprocitet ndaj Serbisë

Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar disa vendime të Qeverisë Kurti, ku përfshihet edhe vendimi për masat e marra për reciprocitet ndaj Serbisë. Kryeministri Avdullah Hoti...

Si zbulohet Covid-19 nga shenjat në lëkurë dhe gishtat e këmbës!

Prej disa kohësh tashmë, është vënë re se përpos simptomave të njohura nga të gjithë, Covid-19 ka dhe efekt të tjera në trup, përfshirë...

Çfarë ndodh nëse vaksina e Covid-19 nuk krijohet?

Teksa vende të tëra janë paralizuar nga karantina e jetët e miliarda njerëzve janë cenuar nga koronavirusi, shumë shpresa janë varur tek ajo që...

COVID-19 tkurr mbi 80 për qind të fitimit të Volkswagen-it

“Pandemia globale e COVID-19 ndikoi ndjeshëm në biznesin tonë në tremujorin e parë”, tha Frank Witter, shefi financiar i grupit Fitimi operativ i gjigantit të...

Tom Hanks dhuron plazmën e gjakut për të gjetur kurën kundra Koronavirusit

Pasi u shëruan nga Koronavirusi me të cilin u infektuan 2 muaj më parë në Australi, Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij Rita Wilson...

E mbajti të fshehtë për 2 vite, Drake ka diçka për të thënë për djalin e tij

Për 2 vite me radhë Drake e mbajti të fshehtë faktin se është baba i një djali. Por disa javë më parë, reperi vendosi t’a...

Rihanna sërish provokuese për reklamimin e biznesit

Ka gjetur një formë se si ta promovojë biznesin e saj. Dhe këtë gjë, Rihanna po e bën përmes imazheve provokuese që po i hedhë...

Pas Italisë dhe Spanjës, edhe Franca jep një sinjal pozitiv në luftën ndaj COVID-19

Pas Italisë dhe Spanjës është Franca që jep një sinjal pozitiv në luftën ndaj COVID-19 teksa në 24 orët e fundit ka regjistruar 135...

Must read

Loris Karius shfaqet si objektiv befasues i Bayern Munichut

Portieri nën pronësi të Liverpoolit, Loris Karius është shfaqur...

AstraZeneca është efektive kundër variantit brazilian të Covid-19

Rezultatet preliminare nga një studim i kryer në Universitetin...
- Advertisement -