Reklame e sponzorizuar

Most recent articles by:

DTV 3

- Advertisement -

Morena Taraku tregon se do të martohet së shpejti dhe bën ‘lëmsh’ rrjetin

Morena Taraku është padyshim një ndër këngëtaret më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Ajo gjithmonë është përfolur për jetën e saj private si dhe lidhjen...

Dëmtohet mesfushori, rrezikon Europianin. Italia në alarm…

Një problem tjetër fizik te kombëtarja italiane. Lorenzo Pellegrini pret testet instrumentale, ndërsa e sheh pjesëmarrjen e tij në Kampionatin Europian me rrezik të...

Mos e humbisni/ Qielli pushtohet nga ‘Unaza e Zjarrit’, ekspertët zbulojnë mrekullinë që do të ndodhë sot

Disa shtete, përgjatë Hemisferës Veriore do të përfshihen sot nga eklipsi diellor i quajtur ‘unaza e zjarrit’. Eklipsi ‘unazor’ përfshin kryqëzimin e hënës me diellin...

Kujdes! Tensioni i gjakut ju çon deri në gjendje koma, ja ushqimet që nuk duhet kurrësesi të konsumoni

Dhimbja e kokës, si pasojë e tensionit të lartë të gjakur, është një prpblem masiv së fundmi, ku shumë prej pacientëve kanë gjetur vdekjen....

Çfarë ndodh me personat që zgjohen herët? Mësoni çfarë thonë studimet

Koha kur zgjoheni në mëngjes ose në mbrëmje ëshë e përcaktuar në bazë të ADN-së dhe kjo mund të ketë ndikim në gjendjen shpirtërore...

Nuk ka zhgënjim, Brazili konfirmon pjesëmarrjen në “Copa America”

Në Amerikën e Jugut do të nisë së shpejti një prej aktiviteteve më të mëdha të futbollit kontinental, konkretisht “Copa America”, e cila është...

Vajza e Jakup Krasniqit: Donika Gërvalla na ka ndaluar që përmes MPJ-së t’ua dërgojmë gjërat esenciale në Hagë

Gresë Krasniqi, vajza e ish-kryeparlamentarit dhe ish-zëdhënësit të UÇK-së, Jakup Krasniqi, ka thënë se ministrja Donika Gërvalla ua ka ndaluar që përmes Ministrisë së...

Presidentja Osmani u takua me Presidenten e Estonisë, Kaljulaid

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në ditën e parë të vizitës zyrtare në Estoni është pritur nga homologia e saj, Kersti Kaljulaid. Te...

Must read

Në rrugën Mitrovicë-Pejë tre të lënduar në aksident

Një aksident me tre të lënduar ka ndodhur sot...

Në Teksas trembëdhjetë të plagosur nga të shtënat

Në Austin të Teksasit në Shtetet e Bashkuara u...
- Advertisement -