Një foshnje vdes gjatë lindjes në Spitalin e Gjilanit, arrestohet një mjek

0
272
Reklame e sponzorizuar

Një grua nga Gjilani ka njoftuar policinë se foshnja e saj ka vdekur gjatë lindjes për shkak të papërgjegjësisë së mjekut.

Për këtë rast është arrestuar një mjek dhe është dërguar në mbajtje.

Ndërkaq, trupi i foshnjës është dërguar në IML për obduksion.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here