Pejë: Arrestohen dy persona për sulm

0
40
Outlaw's hands locked in handcuffs isolated on black
Reklame e sponzorizuar

Policia e Kosovës ka raportuar se të mërkurën pas mesdite është raportuar për një rast të sulmit në Pejë.
Sipas raportit, viktimat mashkull dhe femër kosovar kanë njoftuar Policinë e Kosovës se janë kanosur nga dy meshkuj kosovarë.
“Pejë 25.08.2021 – 13:50. Viktimat mashkull dhe femër kosovar-e, kanë informuar se janë kanosur dhe më pas i është dëmtuar vetura nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë”, thuhet në raport.
Tutje, Policia njofton se “Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të palëve, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Reklame e sponzorizuar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here