Lajmet

Publikohet “Desole” e Sin Boy

Reperi i njohur shqiptar, Sin Boy, ka prezantuar projektin e ri muzikor.
“Desole” mban titullin kënga e re, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.
Artisti interpreton në gjuhën greke duke qenë se prej vitesh jeton dhe vepron në shtetin helen.
Projekti tashmë gjendet i plotë në YouTube dhe besohet se do pritet mirë nga fansat e publiku.
Sin viteve të fundit është rikthyer për të jetuar në trojet shqiptare, që pas lidhjes me reperen Rina Balaj.
Të njëjtit bashkëjetojnë në një apartament në Prishtinë e herë pas here zhvendosen edhe në Shqipëri.
Krahas kësaj, të njëjtit janë bashkëpunëtorë të mirë edhe në muzikë teksa kanë realizuar edhe disa hite.

DTV-10

Recent Posts

Protestojnë punëtorët e minierës “Golesh” para Qeverisë së Kosovës

Punëtorët e minierës “Golesh” kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës për shkak të largimit në…

5 months ago

Në Turqi arrestohet edhe një gazetare

Policia bastisi shtëpinë e gazetares Nurcan Yalçın në lagjen Kayapınar të Diyarbakirit. Pas kontrollit në…

5 months ago

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu…

5 months ago

Kamerat s’funksionuan në momentin e arratisjes së Radojçiqit, nisin hetimet për këtë çështje

Lajmin e ka konfirmuar edhe prokurori Rasim Maloku. Ai ka thënë se kanë nisur hetimet…

5 months ago

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve pas ikjes së Milan Radojçiqit nga pika kufitare Bërnjak

Në njoftim thuhet se personi në fjalë ka ikur me veturë në drejtim të Serbisë…

5 months ago

Deputetët kaq shpenzuan në dy muajt e fundit të vitit për të shkuar në Kuvend

Për periudhën nëntor-dhjetor të vitit 2021, një deputet ka shpenzuar deri në 870 euro për…

5 months ago