Showbiz

Publikohet “Malena” e Numen

Numen ka prezantuar projektin e ri muzikor solo të titulluar “Malena”.
Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa artisti mori vëmendje edhe me paraqitjen skenike.
Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vet Numen, kurse producimi u bë nga Anso.
Videoja ndërkohë u realizua nga N’pik Creative dhe masterizimi nga Nome.
Projektin e plotë tashmë e gjeni në platformën e ‘Pendohem Music’ në YouTube dhe besohet se do pritet mirë nga fansat e publiku.

Numen përndryshe njihet për bashkëpunimet me producentin Cricket, që janë shndërruar gjithnjë në hite.

 

DTV-10

Recent Posts

Protestojnë punëtorët e minierës “Golesh” para Qeverisë së Kosovës

Punëtorët e minierës “Golesh” kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës për shkak të largimit në…

5 months ago

Në Turqi arrestohet edhe një gazetare

Policia bastisi shtëpinë e gazetares Nurcan Yalçın në lagjen Kayapınar të Diyarbakirit. Pas kontrollit në…

5 months ago

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu…

5 months ago

Kamerat s’funksionuan në momentin e arratisjes së Radojçiqit, nisin hetimet për këtë çështje

Lajmin e ka konfirmuar edhe prokurori Rasim Maloku. Ai ka thënë se kanë nisur hetimet…

5 months ago

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve pas ikjes së Milan Radojçiqit nga pika kufitare Bërnjak

Në njoftim thuhet se personi në fjalë ka ikur me veturë në drejtim të Serbisë…

5 months ago

Deputetët kaq shpenzuan në dy muajt e fundit të vitit për të shkuar në Kuvend

Për periudhën nëntor-dhjetor të vitit 2021, një deputet ka shpenzuar deri në 870 euro për…

5 months ago