Deputeti

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu për Ekrem Hysenin, shkruan në…

4 months ago

Duda Balje i kundërpërgjigjet Numan Baliqit: Është i paguar nga Lista Serbe

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Numan Baliq, ka thënë se Duda Balje dhe Emilja Rexhepi…

1 year ago

Xhavit Haliti lë të hapur mundësinë për votimin e Vjosa Osmanit për presidente

Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhavit Haliti konsideron se çështja e zgjedhjes së presidentit është politizuar.…

1 year ago