leter

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu për Ekrem Hysenin, shkruan në…

4 months ago

77 akademikë “të majtë” shkruajnë letër në mbështetje të Kurtit

Kryetari dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, Albin Kurti, ka thënë se ka marrë mbështetjen e 77 akademikëve botërorë…

1 year ago