Lidhjes Demokratike të Kosovës

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu për Ekrem Hysenin, shkruan në…

4 months ago

Mustafa me një letër të gjatë për zhvillimet në LDK: Po mblidhen grupe të ngushta për të blerë paqe dhe qetësi

Ministri në detyrë i Bujqësisë dhe anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka shkruar për rezultatin…

1 year ago