Reklame e sponzorizuar
Home Tags MSH

Tag: MSH

Gjakovë: Arrestohen katër persona, Policia gjen substanca narkotike në shtëpitë e...

0
Prokuroria në Gjakovë ka ndaluar katër persona të dyshuar dhe kanë konfiskuar mbi 5 kilogramë substancë të dyshuar narkotike të llojit ”Marihuanë”. Njësia për Hetimin...