policia e kosoves

Në Fushë Kosovë, ia vë flakën punëtori autobusit të punëdhënësit se nuk ia dhanë rrogën

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 20:00 në zonën Industriale, Fushë…

1 year ago

Policia po e kërkon këtë person

Përmes një kërkese për bashkëpunim drejtuar mediave, Policia ka bërë me dije se ka siguruar urdhëresën e Gjykatës për publikimin…

1 year ago

Një person dyshohet se u vetëvra në Kaçanik

“Vetëvrasje- Doganaj, Kaçanik, 06.04.2021 – 06:42. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Vdekja e viktimës e…

1 year ago

Arrestohet pronari i kompanisë, punëtori i tij bie nga lartësia e një ndërtese ku po punonte

Një punëtor ndërtimtarie ka rënë nga një ndërtesë në Prishtinë dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore. Sipas raportit 24-orësht…

1 year ago

Arrestohen disa persona të dyshuar për krim të organizuar, policia me konferencë të jashtëzakonshme

Policia e Kosovës thërret konferencë të jashtëzakonshme pas një operacioni të suksesshëm policor. “Operacioni policor i realizuar në bashkëpunim dhe…

1 year ago

Kryeshefi i arrestuar del i varfër: Bën jetë në garsoniere, veturë të lirë, gruaja në market (Pasuria)

Sot Policia e Kosovës e ka ndërmarrë një aksion në të cilin ka arrestuar disa zyrtarë të Agjencisë së Zhvillimit…

1 year ago

Aksioni në Ministri, arrestohet kreu i Agjencisë për Zhvillimin e Bujqësisë

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural. Express merr vesh se…

1 year ago

Rrëmbehen dy shtetas maqedonas, arrestohen pesë persona në Novobërdë

Pesë persona, një femër dhe katër meshkuj janë arrestuar pasi kanë rrëmbyer dy persona të tjerë, shtetas maqedonas. Sipas raportit…

1 year ago

Policia e Kosovës bën homazhe në Prekaz

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës kanë bërë homazhe te Kompleksi Memorial Adem Jashari. Po ashtu, për nder të 13 vjetorit…

1 year ago