#Seria A

Samir Ujkani është i hapur për të kaluar te Empoli

Samir Ujkanin mund ta shohim në këtë edicion që sapo ka filluar duke luajtur për Empolin. Reprezentuesi i Kosovës është…

10 months ago

Bakayoko si duket ka zgjedhur të rikthehet tek Milani

Mesfushori i Chelseat, Tiemoue Bakayoko duket se do të kthehet te Milani, pasi përfaqësuesit e tij dhe Rossonerët thuhet se…

11 months ago