Lajmet

Vdes në moshë të re nipi i Ministres, Rozeta Hajdari

Ministrja e Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari ka njoftuar se ka humbur një person të dashur.

Hajdari, në llogarinë e saj në Facebook ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme ka vdekur në moshë të re, nipi i saj, Fatosi.

Hajdari është shprehur e pikëlluar thellë për ikjen në moshë të re të Fatosit, derisa ka thënë se përpos nip, atë e ka pasur edhe shok.

“Pusho në paqë nipi i dashtun Fatos, që na kpute zemrën sot 💔.
‘ Tchus shoki im Tosi, as unë nuk të harroj kurrë ‘ me lot e dhimbje e jotja hallë Xheta”, shkruan aj.”

DTV -4

Recent Posts

Protestojnë punëtorët e minierës “Golesh” para Qeverisë së Kosovës

Punëtorët e minierës “Golesh” kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës për shkak të largimit në…

4 months ago

Në Turqi arrestohet edhe një gazetare

Policia bastisi shtëpinë e gazetares Nurcan Yalçın në lagjen Kayapınar të Diyarbakirit. Pas kontrollit në…

4 months ago

Agim Veliu i shkruan një letër të gjatë Abdixhikut për pakënaqësitë e tij

Në degën e LDK’së në Podujevë, është emëruar një kryetar i paligjshëm, duke aluduar kështu…

4 months ago

Kamerat s’funksionuan në momentin e arratisjes së Radojçiqit, nisin hetimet për këtë çështje

Lajmin e ka konfirmuar edhe prokurori Rasim Maloku. Ai ka thënë se kanë nisur hetimet…

4 months ago

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve pas ikjes së Milan Radojçiqit nga pika kufitare Bërnjak

Në njoftim thuhet se personi në fjalë ka ikur me veturë në drejtim të Serbisë…

4 months ago

Deputetët kaq shpenzuan në dy muajt e fundit të vitit për të shkuar në Kuvend

Për periudhën nëntor-dhjetor të vitit 2021, një deputet ka shpenzuar deri në 870 euro për…

4 months ago